Kancelaria Radcy Prawnego Anny Grudzień – Kurpiewskiej

Kancelaria prawna Anny Grudzień – Kurpiewskiej zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, handlowego, restrukturyzacyjnego i upadłościowego oraz prawa pracy. Świadczymy również pełen zakres usług prawnych w dziedzinie prawa rodzinnego – specjalizujemy się w postępowaniach rozwodowych, alimentach, ustaleniu kontaktów z dzieckiem, podziałach majątku, etc. Nasze doświadczenie oferujemy także w sprawach spadkowych, nieruchomości oraz windykacji należności. Współpracujemy na różnych etapach postępowań: przygotowanie pozwów, reprezentacja przed sądem, porady prawne.

Specjalizujemy się również w kompleksowej obsłudze postępowań restrukturyzacyjnych oraz upadłościowych zarówno osób fizycznych (upadłość konsumencka) jak i przedsiębiorstw (upadłość firm) w województwie mazowieckim i kujawsko – pomorskim

Anna Grudzień – Kurpiewska

Radca prawny oraz doradca restrukturyzacyjny z szerokim doświadczeniem procesowym i korporacyjnym, specjalistka w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, doradca i negocjator w procesach sprzedaży i przekształceń spółek z kapitałem polskim i międzynarodowym.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Studiów Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego Uczelni Łazarskiego oraz Studiów Legal MBA organizowanych przez PWC. 

Kancelaria Anny Grudzień – Kurpiewskiej łączy niszową dziedzinę prawa restrukturyzacyjnego z bieżącą obsługa podmiotów gospodarczych. Kancelaria świadczy obsługę korporacyjna prawną – korporacyjną przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, udziela porad prawnych, reprezentuje klientów przed sądem, a także przygotowuje pełną dokumentację prawną. 

Kancelaria posiada solidne doświadczenie w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Mec. Anna Grudzień – Kurpiewska jest wyznaczana przez sądy w Warszawie i Toruniu do pełnienia roli syndyka oraz nadzorcy sądowego w procesach upadłości i restrukturyzacji.

Kancelaria prowadzi również postępowania w zakresie prawa rodzinnego (rozwody, ustalenie kontaktów z dziećmi, alimenty), prawa pracy, prawa spadkowego, nieruchomości oraz windykacji należności.

W pracy prawnika biegle włada językiem angielskim.

Zespół

Adwokat – specjalistka w dziedzienie prawa karnego

Radca Prawny, Doradca Restrukturyzacyjny

Aplikant radcowski

Anna Grudzień-Kurpiewska

Radca prawny, Doradca Restrukturyzacyjny

Anna Grudzień-Kurpiewska

Radca prawny, Doradca Restrukturyzacyjny

Adwokat – specjalistka w dziedzienie prawa karnego

Patrycja Nowak

Adwokat

Anna Bobowska

Radca prawny

Katarzyna Sawicka

Radca prawny

Adwokat – specjalistka w dziedzienie prawa karnego

Patrycja Nowak

Adwokat

Anna Bobowska

Radca prawny

Katarzyna Sawicka

Radca prawny

Skorzystaj z pomocy prawnika