Prawo rodzinne

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Grudzień – Kurpiewskiej prowadzi obsługę prawną w zakresie prawa rodzinnego na wszystkich etapach postępowania – od negocjacji wstępnych po reprezentację przed sądem.

Reprezentujemy klientów w sprawach rozwodowych. Prowadzimy rozwody zarówno z orzekaniem o winie, jak i bez orzekania o winie małżonków. W postępowaniu sądowym o rozwód między małżonkami, staramy się w najwyższym stopniu zabezpieczyć interes dzieci (alimenty, kontakty z rodzicem, etc.). Prowadzimy postępowania sądowe o ustalenie alimentów, uregulowanie kontaktów z dziećmi czy ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej. Posiadamy także solidne doświadczenie w postępowaniach o podział majątku.

 

  • sprawy rozwodowe
  • alimenty
  • ustalenie kontaktów z dziećmi
  • ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej
  • podziały majątku
  • przygotowanie opinii i analiz

 

Istnieje również możliwość skorzystania z usług kancelarii wyłącznie w celu sporządzenia pozwów, wniosków czy innych pism procesowych (rozwód, alimenty, etc.)

 

W związku ze zmianami w obowiązujących przepisach prawa, wprowadzonymi 1 lipca 2015 roku, radca prawny jest uprawniony do reprezentowania oskarżonego jako obrońca również w postępowaniu karnym. Tym samym kompetencje radcy prawnego i adwokata dot. zakresu prowadzonych spraw, zostały zrównane.

 

Radca prawny, podobnie jak adwokat, może reprezentować klienta w postępowaniach z zakresu prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, upadłościowego, prawa pracy, rodzinnego, spadkowego, karnego i windykacji należności.

Skorzystaj z pomocy prawnika