Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe

Kancelaria Prawna – Restrukturyzacje i Upadłości Anny Grudzień Kurpiewskiej prowadzi pełen zakres usług prawnych dla przedsiębiorstw w trudnej sytuacji ekonomicznej i prawnej.  Zajmujemy się analizą prawną firm w obszarze prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Kancelaria Prawna – Restrukturyzacje i Upadłości

  • Przygotowujemy rekomendacje dla członków zarządów, analizę szans i ryzyk związanych z możliwością ogłoszenia upadłości. Reprezentujemy zarządy firm przed sądem i wobec wierzycieli. Przygotowujemy wnioski o ogłoszenie upadłości oraz wszelkie pisma procesowe. Udzielamy kompleksowych porad prawnych.
  • Prowadzimy również windykację należności, reprezentując zarówno przedsiębiorców jak i wierzycieli. Uczestniczymy w procesach negocjacyjnych, mediacjach i procesach ugodowych.
  • Nasi prawnicy przygotowują też skuteczny plan restrukturyzacyjny, którego celem jest naprawa trudnej kondycji przedsiębiorstwa.

Więcej informacji dla dłużników: Upadłości dla dłużników

Więcej informacji dla wierzycieli: Upadłości dla wierzycieli

Więcej informacji nt. procesu restrukturyzacji: Restrukturyzacja firm

 

Zapraszamy na specjalną stronę internetową Kancelarii, poświęconą prawu upadłościowemu i restrukturyzacyjnemu: Kancelaria Prawna – Restrukturyzacje i Upadłości

Skorzystaj z pomocy prawnika