Klienci biznesowi

Obsługa prawna firm, przedsiębiorstw i spółek

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Grudzień – Kurpiewskiej świadczy pełen zakres usług doradczych w zakresie prawa cywilnego, handlowego, upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz prawa pracy (obsługa prawna firm – porady prawne, umowy, prawo gospodarcze, etc. ). Posiadamy doświadczenie w obsłudze prawnej dużych podmiotów oraz średnich i małych przedsiębiorstw.

Zajmujemy się doradztwem, udzielaniem porad prawnych dla firm polskich i międzynarodowych z zakresu prawa gospodarczego  – pełna obsługa prawna firm.

Świadczymy pełen zakres usług prawnych dla przedsiębiorstw, znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej – w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, na wszystkich etapach postępowań.

Reprezentujemy klientów przed sądami oraz w postępowaniach administracyjnych. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną spółek, przygotowujemy umowy oraz inne dokumenty korporacyjne. Gwarantujemy zabezpieczenie prawne poszczególnych kontraktów, jak i bieżącej działalności firmy. Przygotowujemy analizy i opinie prawne. Udzielamy porad prawnych dla firm i przedsiębiorców. Współpracujemy ze specjalistycznymi korporacjami prawniczymi i firmami consultingowymi. Uczestniczymy także w mediacjach.

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Grudzień – Kurpiewskiej posiada bardzo duże doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, zarówno na gruncie lokalnym, jak również ogólnopolskim i międzynarodowym. Mamy doświadczenie w prowadzeniu kontraktów bazujących na międzynarodowej wymianie handlowej, przygotowywaniu zabezpieczeń prawnych i uruchamianiu gwarancji bankowych.

Zapewniamy obsługę prawną spółek zarówno w systemie ryczałtowym jak również projektowym. Pracujemy także w języku angielskim.

Skorzystaj z pomocy prawnika