Klienci indywidualni

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Grudzień – Kurpiewskiej świadczy pełen zakres usług dla klientów indywidualnych, na wszystkich etapach postępowania. Udzielamy porad prawnych i reprezentujemy strony przed sądem. Przygotowujemy pisma procesowe, umowy, uczestniczymy w prowadzeniu sporów i negocjacji.

Specjalizujemy się w zagadnieniach prawa upadłościowego, prowadząc procesy upadłości konsumenckiej na wszystkich etapach: od analizy sytuacji finansowej, przez przygotowanie wniosku o ogłoszenie upadłości, po sporządzenie pełnej dokumentacji prawnej i reprezentację przed sądem.

Kancelaria zajmujemy się także doradztwem i prowadzeniem postępowań w zakresie: prawa cywilnego, rodzinnego (rozwody, ustalenie kontaktów z dziećmi, alimenty), prawa pracy, prawa spadkowego, nieruchomości, windykacji należności. Udzielamy również porad prawnych w zakresie odszkodowań. Reprezentujemy klientów w postępowaniach i procesach przed sądem w pełnym zakresie spraw.

W związku ze zmianami w obowiązujących przepisach prawa, wprowadzonymi 1 lipca 2015 roku, radca prawny jest uprawniony do reprezentowania oskarżonego jako obrońca również w postępowaniu karnym.
Tym samym kompetencje radcy prawnego i adwokata dot. zakresu prowadzonych spraw, zostały zrównane.

Radca prawny, podobnie jak adwokat, może reprezentować klienta w postępowaniach z zakresu prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, upadłościowego, prawa pracy, rodzinnego, spadkowego, karnego i windykacji należności.

Skorzystaj z pomocy prawnika