O kancelarii

Syndyk – Warszawa, Toruń

syndyk warszawa i toruń

Kancelaria Prawa Upadłościowego Anny Grudzień – Kurpiewskiej

Kancelaria Prawa Upadłościowego Anny Grudzień – Kurpiewskiej jest również kancelarią syndyka, wyznaczanego w postępowaniach upadłościowych konsumentów i przedsiębiorców przez sądy rejonowe w Warszawie i Toruniu.

Syndyk to osoba posiadająca licencję doradcy restrukturyzacyjnego, nadaną przez Ministra Sprawiedliwości. Zdobyte doświadczenie w pracy jako syndyk w Warszawie i Toruniu, pozwala nam na profesjonalne, pełne i gwarantujące bezpieczeństwo reprezentowanie dłużników w innych postępowaniach upadłościowych.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy syndyka?

Syndyk, na bazie licznych postępowań toczących się przed sądami, jest w stanie sprawnie oceniać i przeciwdziałać wszelkim zagrożeniom, zarówno na etapie tworzenia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenta czy przedsiębiorcy, jak i w trakcie postępowania upadłościowego.

Kancelaria Prawa Upadłościowego Anny Grudzień – Kurpiewskiej to zespół doświadczonych specjalistów, odpowiedzialnych za sprawne prowadzenie spraw, przepływ dokumentów i kontakt z klientami. Współpracujemy zarówno w siedzibie kancelarii w Warszawie, jak również zdalnie, kontaktując się telefonicznie i mailowo.

W sprawach, w których Anna Grudzień-Kurpiewska została wyznaczona syndykiem prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 880 711 659 lub (56) 683 31 09.

Skorzystaj z pomocy prawnika